Info okno   Hledat text:
Hledat rok:
Nová kronika/ Login / Zapomenuté heslo

Počet článků: 29
Počet foto.: 63

online-kronika.cz
Kontakt
Chcete-li projektu pomoci klikněte


Obsah záložky - 2013 - 2013-2014
Strana 836

Rok s rokem se sešel,přemýšlely jsem jestli bude další sraz.První měl sice úspěch,přesto jsme si říkaly jestli bude opět zájem. Dala jsem zprávu o chystaném srazu na web a paní radní Mgr.Milada Galářová,opět byla tak laskava a zařídila zveřejnění v Radničních listech města Prostějova.
Zájem byl jak se dalo očekávat velký.Přihlásilo se 34 cukrářek které jsme znaly z minulého srazu.Nejvíce nás potěšilo,že se přihlásily i nová,pro nás neznámá děvčata a dokonce 1 muž.Sešli jsme se opět na hasičce.
Každý z nás upekl nebo připravil něco dobrého na zub.
Na večeři jsme měli doma uzená kuřata,která nám vyudil Petr Čech,,majitel Obchůdku u dubinky - cukrářské potřeby.Tam si mohly cukrářky nakoupit vše co "nutně" potřebují.O čistotu a pořádek se starala Boženka Šustrová.Tombola letos nebyla,abychom zbytečně neztráceli drahocenný čas.
Patronkou našeho srazu byla opět velmi laskavá a milí paní radní a předsedkyně osadního výboru Vrahovice Mgr.Galářová..
Letos jsme měli dvě poroty,které hodnotili soutěžní dortíky nezávisle na sobě a věnovali ceny pro výtěze.Nakonec byli obdarovaní i ti,co nevyhráli hlavní ceny.
V první porotě byli dva muži..Martin Zatloukal a Karel Hýbl.
Druhou porotu tvořily samé ženy.
Senátorka Božena Sekaninová,náměstkyně primátora Mgr.Ivana Hemerková,náměstkyně primátora RNDr.Alena Rašková a radní Mgr.Milada Galářová.Pan primátor se omluvil.